| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 11 | 36.3 | 4 | 8.3 | 48.5 | 0.5 | 3.3 | 15.4 | 1.5 | 2 | 75 | 4.5 | 2.8 | 7.3 | 0.8 | 3.3 | 1.8 | 2.3 | 1 | 0.3 | 0.3 | 11.8 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 44 | 145 | 16 | 33 | 48.5 | 2 | 13 | 15.4 | 6 | 8 | 75 | 18 | 11 | 29 | 3 | 13 | 7 | 9 | 4 | 1 | 1 | 47 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 12.1 | 40 | 4.4 | 9.1 | 48.5 | 0.6 | 3.6 | 15.4 | 1.7 | 2.2 | 75 | 5 | 3 | 8 | 0.8 | 3.6 | 1.9 | 2.5 | 1.1 | 0.3 | 0.3 | 13 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 4 | 40 | 127 | 70.13 | 107.24 | -37.11 | 41.67 | 38.64 | 19.66 | 58 | 0.69 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 8/16 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/5 | 20% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 3/4 | 75% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 27. |
|
Csata TKK | 59 –81 | * | 16 | 36 | 4 | 8 | 50 | 2 | 4 | 50 | 2 | 2 | 100 | 3 | 3 | 6 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 18 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 94 –56 | * | 9 | 38 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 75 | 6 | 3 | 9 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 12 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
TFSE | 114 –51 | * | 9 | 34 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 7 | 2 | 9 | 0 | 6 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 10 | |||
| 4 | 2026. 10. 10. |
|
Sopron Basket | 107 –53 | * | 10 | 37 | 5 | 11 | 45.5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 1144 | 36.3145 | 416 | 8.333 | 48.548.5 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 1.56 | 28 | 7575 | 4.518 | 2.811 | 7.329 | 0.83 | 3.313 | 1.87 | 2.39 | 14 | 0.31 | 0.31 | 11.847 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 4 | 4 | 1144 | 36.3145 | 416 | 8.333 | 48.548.5 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 1.56 | 28 | 7575 | 4.518 | 2.811 | 7.329 | 0.83 | 3.313 | 1.87 | 2.39 | 14 | 0.31 | 0.31 | 11.847 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 1144 | 36.3145 | 416 | 8.333 | 48.548.5 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 1.56 | 28 | 7575 | 4.518 | 2.811 | 7.329 | 0.83 | 3.313 | 1.87 | 2.39 | 14 | 0.31 | 0.31 | 11.847 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 1144 | 36.3145 | 416 | 8.333 | 48.548.5 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 1.56 | 28 | 7575 | 4.518 | 2.811 | 7.329 | 0.83 | 3.313 | 1.87 | 2.39 | 14 | 0.31 | 0.31 | 11.847 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 4 | 4 | 1144 | 36.3145 | 416 | 8.333 | 48.548.5 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 1.56 | 28 | 7575 | 4.518 | 2.811 | 7.329 | 0.83 | 3.313 | 1.87 | 2.39 | 14 | 0.31 | 0.31 | 11.847 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 1144 | 36.3145 | 416 | 8.333 | 48.548.5 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 1.56 | 28 | 7575 | 4.518 | 2.811 | 7.329 | 0.83 | 3.313 | 1.87 | 2.39 | 14 | 0.31 | 0.31 | 11.847 | ||||||